Menu Zamknij

    W dzisiejszych czasach, praktycznie w każdej firmie potrzebny jest informatyk. Czasy kartki i kalkulatora już dawno się skończyły. Dziś pracujemy na programach sprzedażowych, przechowujemy dane w chmurze, dbamy o naszą prezencję online, tworzymy backupy, wysyłamy PIT i JPK oraz musimy się stosować do coraz to nowszych przepisów prawa. Kto ma czas i umiejętności żeby się tego wszystkiego nauczyć? Najprościej jest zatrudnić informatyka. Nie jest to jednak tanie stanowisko, a w dodatku jedna osoba może nie poradzić sobie z ilością różnych zagadnień z szerokiego spektrum dziedzin funkcjonowania firmy. Abyście mogli sprostać wymogom współczesnego informatycznego świata, wychodzimy Wam na przeciw z ofertą stałej Opieki Informatycznej dla Firm.

    Zdajemy sobie sprawę, że różne wielkości i rodzaje firm mają różne potrzeby, dlatego z myślą o Was stworzyliśmy trzy warianty naszej usługi. Dla najbardziej wymagających klientów przewidujemy możliwość indywidualnego ustalenia parametrów usługi.

Podstawowy

Dla małych firm i osób indywidualnych

3.4/5

Biznes

Dla biur rachunkowych i średnich przedsiębiorstw

4.4/5

Profesjonalny

Dla dużych zakładów produkcyjnych i korporacji

5/5

    Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, z czego każdy jest dodatkowo ekspertem w jakiejś dziedzinie. Tak więc wybierając ofertę abonamentową masz do dyspozycji programistów, administratorów baz danych, specjalistów od podpisów elektronicznych, certyfikowanych serwisantów urządzeń fiskalnych, techników sprzętowych i wielu innych. I to wszystko za ułamek kwoty jaką wydałbyś na zatrudnienie takiego zespołu.

Skorzystaj z formularza obok aby się z nami skontaktować i otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.